KONST / Litografier / Färglitogrrafi 15759217
nr 1575 9217
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitogrrafi, Stadsvy. Signerad, numrerad 118/240. Färglitografi, bildmått: 28x36 cm, yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:51:03
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström